Author: a***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love how I can be on a call and be audible whilst I’m using them. They’re soundproof as well,I just put them and not play music and they block the noise
顏色: 彩色 | 尺寸: 黑色 | 3 photo(s)
Price: NT$310
Original Price: NT$360
Pink
Beige
White
Black
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Color | Multicolor |
| Wireless Version | 4 |
| Driver Unit | 40mm |
| Ear Coupling Style | On-Ear |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Scenes | Sport |
| Noise Cancelling | Noise Cancellation for Voice Call |
| Wireless Property | Wireless |
| Features | Lightweight |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | Yes |
| Compatible Devices | Laptop |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Type | On-Ear Headset |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Earcup Style | Semi-open-back |
| Microphone Type | Dynamic Microphone |
| SKU | se25062741608926086 |
Overall Rating: 4.90/5
Author: a***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love how I can be on a call and be audible whilst I’m using them. They’re soundproof as well,I just put them and not play music and they block the noise
顏色: 彩色 | 尺寸: 黑色 | 3 photo(s)
Author: R***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: flexible and long lasting battery. comes with charger
顏色: 彩色 | 尺寸: 米色 | 1 photo(s)
Author: j***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I’m very impressed with these headphones!! The sound is very good quality and can be turned up loud. Very easy to connect to Bluetooth. I’m happy with my purchase!:)
顏色: 彩色 | 尺寸: 粉紅色 | 1 photo(s)
Author: S***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: اللله حلوه جبتها للنادي
顏色: 彩色 | 尺寸: 米色